Ons team

Matthias Foets en Maurits Foets

Directie

directie@fmbouwmachines.be

 


Floor Hens

Verhuur, Verkoop & Export

floor@fmbouwmachines.be

Matthias Foets

Aankoop & Verkoop

matthias@fmbouwmachines.be

 

Vacature open!

IT

 

 

Leen

Verhuur, facturatie & administratie

leen@fmbouwmachines.be

Lina

Verhuur, facturatie & administratie

lina@fmbouwmachines.be

Kevin

Service binnendienst & buitendienst

service@fmbouwmachines.be